Kongre Tarihi
17 Şubat 2017

Kongre Merkezi
İzmir Hilton Otel

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar kayıt sırasında kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara 17 Şubat 2017 itibariyle kayıt masasından katılım sertifikası verilecektir.

Stand ve Sergi
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Dış Katılım
Kayıt konaklama bölümünde belirtilen otel ve organizasyon şirketi dışında yapılan tüm rezervasyonlarınızda, kongre merkezi kullanım ücreti talep edilecektir.

Transferler
İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile kongre resmi otel arasında ücreti karşılığı transfer servisleri yapılacaktır.

Sekretarya Hizmetleri
Organizasyon sekretaryası aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesi lütfen Serenas Turizm’e başvurunuz.

Kayıt ve Danışma Masaları
Kongre otelinde misafirlerimiz SERENAS TURİZM çalışanları tarafından karşılanacaktır.

İptal Şartları,
Tüm iptallerin organizatör firmaya mail ile bildirilmesi gerekmektedir, sözlü iptal kabul edilmeyecektir. Tüm geri ödemeler toplantı bitiminden sonra yapılacaktır. 16 Ocak 2017’dan önceki iptallerde banka masrafı düşürülerek geri ödeme yapılır. 16 Ocak 2017- 27 Ocak 2017  arasındaki iptallerde yatırılan ücretin %50’si iade edilir. 27 Ocak tarihinden sonraki iptallerde geri ödeme yapılmaz.